İŞLERDEN HABERLER

OTTO / Blog Pages / İŞLERDEN HABERLER

Benim Ormanım uygulaması Orman Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan bir mobil uygulamadır. Bu uygulamayla birlikte ülkemizin hem süsü hem gücü olan ormanlarımızı

Daha yeşil bir Türkiye Sloganıyla yola çıkan OGEM-VAK’ın dijitalleşme ve e-dönüşüm süreçlerine mobil uygulamayı da ekledik.

2019 yılı verilerine göre trafikte seyreden araçların yaklaşık 83 bin’i Servis Araçlarından oluşmaktadır. Trafik kazalarının yarıdan fazlası caddelerde (%51,82), bunu sırası ile devlet yolu (%20,94) ve sokakların (%10) izlediği görülmektedir.

Completely communicate cross-media growth strategies with cooperative web services. Interactively utilize client-based users without worldwide sources.

Bozok Üniversitesi – Çekerek Fuat Oktay Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışması.

Geleceğe Nefes Kampanyasında 11 Milyon Fidanın Toprakla Buluşması için Reklam, Tanıtım Çalışmaları, Sosyal Medya Postları ve Tanıtım Videoları.

Tohum Eğitim Kültür ve Doğa Derneği Logotype, Kurumsal Kimlik ve Web Sayfası Tasarımları

Her yıl yüz binlerce bağışçıyı bir araya getirerek kampanyalar oluşturan ve Daha yeşil bir Türkiye sloganıyla ülkemizi yeşile boyayan OGEM-VAK için yapılan bağış yazılımı. Fidan Bağışları, Kampanyalar, Etkinlikler ve dahası için; bagis.ogemvak.org.tr Daha yeşil bir Türkiye!